iran flag

وب سایت شخصی علی پزشکی

وب سایت شخصی علی پزشکی
 
 

کتاب «دانشنامه‌ی تغذیه و رژیم درمانی» اثری جامع در حوزه‌ی علوم تغذیه و رژیم درمانی در بیماری‌هاست که به بحث پیرامون موضوعات مطرح در این حوزه می‌پردازد. این کتاب با بهره‌گیری از اطلاعات کتاب‌ها و مقالات روز دنیای تغذیه می‌تواند به عنوان منبعی فشرده و به روز، نیازهای کارشناسان و متخصصان علوم تغذیه و حتی عموم جامعه را پاسخ گوید. جهت دسترسی سریع و آسان خواننده به مباحث مورد نظر خویش، مطالب کتاب به صورت نکته به نکته و کاملاً طبقه بندی شده به رشته ی تحریر درآمده است.

IMG 2352

از موضوعاتی که به طور گسترده در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته‌اند می‌توان به درشت‌مغذی‌ها، ویتامین‌ها، املاح معدنی، تغذیه در دوران‌های مختلف زندگی، رژیم درمانی در بیماری‌ها و ارزیابی‌های تغذیه‌ای اشاره کرد. امید می رود این تلاش بتواند نقشی را هر چند اندک در افزایش سطح دسترسی به داده‌های مهم دانش تغذیه و اعتلای سطح آگاهی‌ها و مهارت‌های کارشناسان و متخصصان تغذیه و نیز سایر علاقمندان در حوزه‌های دیگر علوم پزشکی ایفا نماید.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 پروانه 1396-10-24 17:35
سلام سوالی از خدمتتون داشتم شما تالیفی تحت عنوان نکات تغذیه برای کنکور دارید؟چطور میشه تهیه کرد و آیا بر اساس آخرین ویرایشهای موجود هست؟مچکرم

شما مجوز ارسال دیدگاه را ندارید

آخرین نظرات کاربران